محل تبلیغات شما
جرعه آخر چای داخل استکان  رو سر میکشم و تکیه میدم به دیوار پاهامو دراز میکنم ک از شدت خستگی نا ندارن  .خیره میشم به صفحه ی تلویزیون .یه فیلم خارجی داره پخش میکنه نمیدونم از کدوم یکی از شبکه های صدا و سیما
 گرمم شده و فضای اتاق حالت خفقان گرفته به خودش .نگاهم رو میدوزم سمت پنحره ک پرده ی مخمل شیری رنگش کشیدست و تازه یادم میافته ک نیم ساعت پیش پنجره رو بستم بخاطر سوز سرمایی ک یه هو پیچیده بود توی وجودم
باد پاییزی با همه ی آرامشی ک به همرا داره وقتی بخواد زهر سوز سرماش رو بباره روی سرت فلجت میکنه.
پا شدم پنجره رو باز کردم و چند ثانیه دم پنجره مکث کردم .باد سرد پاییزی رو با تمام وجود احساس کردم
آخ پاااااییییییزززز
حس عجیبیهقرعه ی پاییز رو زدن به نام عشاق
عاشقانی ک بر خلاف رنگ خزان پاییز عشقشون با قدم زدنها توی برگریزان وخش خش برگای زرد و نارنجی و طلایی پررنگ تر میشه و عاشقانه هاشون پایدار تر
من اما عاشق نشدم‌ ، با پاییز متحول شدم
پاییز همون فصلیه ک با آغازش پایان دادم به شخصیت زنی ک بیتحرک و دلمرده کاسه ی چه کنم چه کنم دستش بگیره و منتظر قضا و قدر بمونه
زنی ک منتظر نباشه دستی از غیب بیاد و در این وانفسای دنیای هزار رنگ از گردابه ی زندگی نجات بده غریق را
پاییز فصل دل کندنم بود
دل کندن از دیار و تمام دلبستگیهاش و پا گذاشتن به دنیای جدید .دل کندن از سادگی دختر روستایی ک دلمشغولیهاش عطر بهار و بوی شالیزار و سرسبزی دشت و دمن و گشت و گذار بوده
و امروز دلم بیتاب و دلتنگ قشنگیهای ساده ی زندگیست

سال نو تقویم نو ........

چه خوب شد که زن آفریده شدم

مخلفات زندگی را دریابیم

ک ,ی ,رو ,پاییز ,دل ,پاییزی ,دل کندن ,چه کنم ,زنی ک ,پنجره رو ,کندن از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

romorini چـرکنـویـــس .. ارتباطات آنگونه که من دوست دارم اندیشه کنم. تشریفات و خدمات مجالس صبور | برگزاری مراسم عروسی و نامزدی Jo's blog دانلود بهترین ها نرم افزار، اهنگ،موسیقی،فیلم،بازی و... Michel's notes صدای آب نظام صنفی کشاورزی استان همدان lightostingklep